PolskaRazem!

:D

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-29 09:17:49

KrasnalRomciu
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-18
Liczba postów: 3
Windows XPOpera 34.0.2036.50

Event - Trenowanie jednostek (Train-a-Thon)

Do treningu jednostek najlepiej nadaje sie 3 i 4 miasto poniewaz jestesmy w stanie uzyskać tam duza liczbe populacji. No oczywiscie z wyjatkiem jednostek taktycznych ktore mozna trenowac tylko w Esgaroth. Z doswiadczenia wiem ze w tego typu eventach naprawde mozna włozyc minimum wysiłku zeby załapać sie na nagrode, nagrody sa z regułu do dwusetnego miejsca. W tych miastach wystarcza 2x koszary, reszta chaty, tzn ja tak mam i naprawde sie sprawdza a zrobicie jak uznacie za stosowne. Zeby zajac miejsce w czołówce nalezy poswiecic duzo wiecej czasu i miec zaplecze surowców wiec przed spodziewanym eventem włączyc ochrone zeby nikt nam tych surowców nie podwedził no a potem wsiaść na smauga II i sobie natrzaskac. Do treningu mozna wykorzystac od otwarych bram do masowego przesiedlenia jednak dla osób o wiekszych aspiracjach bedzie potrzebny inny sposób który teraz opisze w pkt:

1. Zwalniamy ustawione wczesniej kolejki za pomoca klepsydr.
2. Trenujemy nowe wojsko
3. W tym miescu (wiele osób nie rozumie) mamy populacji zero wiec nie wytrenujemy nic i bedziemy musieli czekac az populacja sie odnowi. Ale mozna to oszukac. Musimy zwolnic albo tragarzy albo jednostki T1 w liczbie odpowiadajacej populacji, innych jednostek sie nie opłaca. Potem wchodzimy do plecaka, uzywamy jakiejkolwiek runy i przechodzimy z powrotem do miasta gdzie populacja juz sie odnowiła i mamy mozliwosc treningu nastepnej tury wojska. Zwalniamy TYLKO tyle wojska ile wynosi populacja danego miasta, jesli zwolnimy wiecej reszte stracimy.

Mozna trenowac na dwa miasta i tak robie ja ale sposób jest niewazny, liczy sie osiagniecie celu. Powodzenia!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
norsk - pulpety - test123 - cubemc - medellin